Szanowni Państwo, Drodzy rodzice, uczniowie, pracownicy szkół i przedszkoli.

Dziś jest dzień, w którym myślimy o tym co było w kończącym się roku. Jaki i z kim go przeżywaliśmy i co z niego chcielibyśmy zabrać dalej, a do czego już nie wracać nigdy.

Rok 2020 był trudny dla nas wszystkich. Zabierzemy więc z niego tylko te chwile i wspomnienia, które nas uszczęśliwiały, dodawały skrzydeł i z nadzieją oraz optymizmem wkroczymy w 2021 rok.

Szczęśliwego Nowego Roku

Elżbieta Kasprzyszak – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Strzelinie

wraz z pracownikami

W związku z pismem MEN o zapewnieniu wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych informuję, że Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w czasie ferii zimowych pracuje bez zmian, codziennie od poniedziałku do piątku.

W czasie ferii prowadzone będą warsztaty psychologiczno – pedagogiczne w małych grupach dla dzieci.

Uruchamiamy również inne formy wsparcia w poradni oraz możliwość teleporad codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 14.

Zachęcamy do kontaktu.

Podajemy nr telefonów:

poradnia 71 39 207 49

dyrektor 886 516 247

Życzymy, pomimo wielu obostrzeń, dobrego czasu, spędzonego ciekawie, kreatywnie.

Elżbieta Kasprzyszak – dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej